Arnavutköy Petek Temizliği

Arnavutköy Petek Temizliği kış aylarında ısınmamızı sağlayan kombi ve buna bağlı olan peteklerin yılda bir kez bakımı gerekmektedir. Kombi cihazının bakımı ile cihazınızdan yüksek verim alırsınız. Uzun süre bakımı yapılmayan peteklerin içinde kireç oluşmakta zamanla biriken bu kireç suyun devir daimî güçlendirerek ısınma kalitesini düşürmektedir. Bu durumda ısınmak için kombinizin derecesini artırırsınız. Bu da yüksek doğalgaz faturası anlamına gelmektedir. Bakım gerektiğinde Arnavutköy Petek Temizliği ekibimiz gerekenleri en iyi şekilde yaparak kaliteli ısınmanızı sağlayacaktır.

 

arnavutköy petek temizliğii

Petekler içerisinde bir süre sonra biriken kireç çamurumsu bir hal alır. İçerisinde sıcak su dolaşan peteklerdeki bu çamurumsu oluşum ısıtmanın kifayetli olmasına engel olur. Ekiplerimiz petekleriniz içerisinde kimyasal bir sıvı dolaştırmaktadır. Bu sıvı petekler içerisinde bulunan kireci ve pislikleri söküp atmaktadır. Bu sayede rahat devir daim yapan sıcak su sayesinde petekleriniz yüksek ısı verecektir.

Arnavutköy Petek Temizliği işlerinizde tecrübe sahibi personellerimiz peteklerinizin yıpranmış olup olmadığını kontrol etmektedir. Peteklerde kaçak varsa bu kaçakların da tamir edilmesi gerekmektedir. Bu kaçaklar kombi basıncının düşmesine ve cihazınızın devre dışı kalmasına sebep olur. Verimli bir ısınma ve uzun ömürlü kullanım için cihaz ve petek bakımı yaptırmanız sizi ileride oluşacak büyük arıza maliyetlerinden kurtarır. Servis ekibimiz kombi bakımı konusunda tecrübelidir. Kombi cihazınız açılarak içinin temizliği yapılmakta, cihaz içindeki sensörler ve tüm parçalar test edilmekte, elektrik, gaz ve su devreleri kontrol edilmekte, atık gaz tahliye sistemi kontrol edilmektedir.

Bakım sırasında kombinizde bir sorun tespit edildiğinde servis personelimiz sizi bilgilendirmektedir. Arızalı ya da arızaya yol açacak bir parça varsa onayınız alındıktan sonra garantili orijinal yedek parçası ile değiştirilmektedir. Servis olarak müşterilerimizi gereksiz maliyetler ile karşı karşıya bırakmamakta ve memnuniyetlerini gözetmekteyiz. Kombi arızalarınızda değişim yaptığımız parçalar garantili olup sorun çıkarması durumunda ücretsiz olarak tekrar değiştirilmektedir. Arnavutköy Petek Temizleme ekiplerimiz kombi, petek bakımı ve arızalarında 7/24 hizmet sunmaktadır. Konforlu bir kış geçirmek ve yüksek maliyetlerin önüne geçmek için cihaz ve petek bakımınızı aksatmamanız servis olarak size tavsiyemizdir.

Telefon : 0537 737 94 60