Kombi Bakımı

Kombi Bakımı günümüzün en yaygın ısınma cihazlarının başında gelen kombi kullanırken dikkat edilmesi gereken bir cihazdır. Yıllık bakımlarının özellikle aksatılmaması uzun süreli kullanım için önemlidir. Kombi bakımı için tercih edeceğiniz firmanın alanında uzman olması da çok önemlidir. Gerekli servis hizmeti sunarken değişim yapılacak her parça için sizin onayınızı mutlaka almalıdır. Firmamız tam bu bağlamda beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamaktadır. Bakım ve arıza konusunda kusursuz hatta beklentilerinizin üstünde verdiği hizmet ile sektörde öncü firmalar arasındadır. Firmamız kombi konusunda uzmanlığını eline almış ve yetki belgeleri olan bir firmadır. Çalışanlarımızın tamamı gerekli eğitimleri tamamlamış ve bu konuda da yetkili kişilerdir. Firmamız marka fark etmeksizin her türlü farklı kombi markasının arıza ve bakımlarını üstlenebilecek ve bu sorumluluğu alabilecek kadroya sahiptir. Kombinizin bakımını yaptırmanız için illa bozulmasına gerek yoktur. Düzenli olarak yılda iki defa yaptırmanız beklenilen verimi almanız için yeterlidir.Kombi bakımlarının düzenli olması fazla yakıt tüketimini de engellemektedir. Daha düşük faturalar ya da yaktığınız kadar doğalgazın faturasını ödemek istiyorsanız bakım konusunda titiz olmalısınız.

 

Kombi Bakımı Neden Gereklidir?

kombi-bakımı
kombi-bakımı

Kış aylarında özellikle ısınmak için tercih ettiğiniz kombiniz soğuk bir havada arızaya geçmesinin altında kombi bakımını ihmal etmeniz yatar. Soğuk kış günlerinde mağdur olmak istemiyorsanız bu konuda hassas olmalı bakımlarının çizelgelerini kendiniz tutmalısınız. Firmamız her yıl müşterilerine özel düzenlediği bakım kampanyaları ile müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Kombi bakımı için küçük bir meblağdan kaçarken daha yüksek arıza gideri ile karşılaşabilirsiniz. Firmamız her zaman müşterisinin yanında olan bir firmadır. Bu nedenle de asla müşterilerini hayal kırıklığına uğratmaz. Aniden meydana gelen arıza durumunda güvenebileceğiniz firmamız kısa sürede arızaya gidermek için ekip tarafınıza gönderir. Kombinizin arızaya geçmesi evinizdeki birçok işin aksamasına neden olacaktır. Öncelikle evinizin ısısı düşer, mutfak işlerinizin tamamı aksayabilir. Sıcak su ile duş almak için kombinin arızasının giderilmesi beklersiniz. Kombi hafife alınmaması gereken bir cihazdır. Kombinizin arızaya geçmesi durumunda firmamızı 7/24 arayıp destek alabilirsiniz. Kombinizin arızasını gidermek için ekiplerimiz kısa sürede bulunduğunuz noktaya gelecektir.

Bazı firmalar kombi bakımını yaparken sadece kombinin çalışıp çalışmadığını deforme olan bir tarafı varsa bunu tamir etmeye çalışır. Fakat firmamızın kombi bakım anlayışının içerisinde tüm elektronik parçalar, peteklerin temizlenmesi, hava filtresinin temizlenmesi gibi işlemleri de bu bakımın içerisine dahil ederek hizmet verir. Kurumsal bir firma ancak bu şekilde hizmet verirse tercih edilir. Firmamız sağladığı ekonomik çözümler ve kaliteli hizmet ile her geçen gün tercih edilen firma kimliğini korumakta, müşteri kitlesini de arttırmaktadır. Bazı cihazların bakımı uzun süreceği için yerinde bakım mümkün olmayabilir. Bu durumda firmamız sizden alacağı kombiyi mümkün olan en kısa süre içerisinde gerekli işlemlerini yapıp teslim eder. Günün her saati hizmet vermek için hazır bekleriz. Çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdan dolayı her zaman tavsiye edilen firma konumuna gelerek sizden tam not aldık.Bakım sırasında yıpranan her parça için sizin onayınızı almamız çalışma prensiplerimiz arasındadır. Bulunduğunuz nokta hizmet vermemiz için kesinlikle önemli değildir. Aynı şehir içerisinde farklı ilçelerden kombiniz ile ilgili firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Kombi bakımı için tercih edeceğiniz firmaların yetki belgelerinin olup olmadığını mutlaka sormalısınız. Firmamız hizmet verdiği ilk günden beri bu gibi belgelere dikkat etmektedir. Firmamızda hizmet verecek personellerin ise bu konuda eğitim alıp almadığına dair tüm belgeler talep edilir. Eğer ki yeterli değilse gerekli eğitimler tamamlandıktan sonra firmamızda hizmet verir. Firmamızda hizmet veren her personelimiz yeteri kadar deneyime sahip alanında da uzman kişilerdir. Bu nedenle de başına geçtikleri her işi kısa sürede ve pratik bir şekilde yaparlar. Kombi bakımlarının ihmal edilmesi olası bir arızadan kaynaklı can ve mal kayıplarına neden olur. Ansızın sızan gazın sonucunda da ciddi can kayıpları meydana gelebilir. Kombi arızaları asla hafife alınmaması gereken arıza grubundadır.Genellikle kombilerde meydana gelen arızaların birçoğu bakım ihmalinden kaynaklıdır. Bakımı yapılan kombi olası bir arızanın olmasına da engel olur. Evinizin olması gereken ısıya kavuşması bakıma bağlıdır. Kombinin bakımlarının düzenli olması materyallerinin daha uzun süreli kullanılmasına da olanak sağlar.

Kombi bakımı yaptırdığınız sürece istediğiniz şekilde ısınabilirsiniz. Yüksek doğalgaz faturalarının yerini daha düşük faturalar alır. Yılda iki defa bakım için vereceğiniz cüzi miktarlar hayatınızı da cebinizi de korur. Bakımlı kombiler arıza çıkarmayacağı için ansızın arızaya geçip sizin canınızı sıkmaz. Daha az doğalgaz faturası ödeyerek daha çok ısınmanın temelinde bakım vardır. Düzenli olarak yaptırmanızın bir sürü avantajı varken bunu ihmal etmemeye de gayret etmelisiniz. Firmamız müşterileri konusunda oldukça hassastır. Hiçbir zaman müşteri kaybetmek değil kazanmak üzere hizmet verir. Müşterini memnun ederken hizmet kalitesinden de ödün vermez. Her zaman daha iyi hizmet vermenin yolları arar. Yedek parçalarının tamamı belli kalite standartlarında üretilen ve orijinal özellikte olanıdır.Gezici servis hizmetimiz ile firmamıza her saat ulaşıp bakım hizmeti alabilirsiniz. Kullanılan ekipmanlarımızın tamamı birinci sınıf kalitededir. En iyi bakım hizmeti verirken aynı zamanda ekonomik fiyatlar da sunmak firmamız için önemli olanın müşteri olduğunu kanıtlar niteliktedir. Kombiniz ile ilgili her türlü sorularınız için firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Telefon : 0537 737 94 60

Arnavutköy Kombi Servisi Güler Kombi Servisi Kuruluşudur