Petek Temizleme

Petek Temizleme kış aylarında soğuk hava nedeniyle insanlar çeşitli ısınma yöntemlerine başvurmaktadır. Bu hususta farklı ısınma tipleri bulunmaktadır. Bununla birlikte ısıtıcıların daima temizlik ve bakıma ihtiyaçları vardır. Sağlıklı ve kaliteli bir ısınma hizmeti için ısıtıcı cihaz, makine ve aletlerin ritüel temizliklerinin ve bakımlarının yapılması çok önemlidir. Günümüzde yaşam alanlarında genellikle kombi ve kalorifer petekleri kullanılmaktadır. Bu ısınma tipleri hem çok modern hem de temiz ve sağlıklı yöntemlerdir. Bu temiz ve sağlıklı ısınma yönteminin daimi olması amacıyla kurulan firmamız sektörde güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile birlikte sizlere hizmet sunmaktadır. Kombi ve kaloriferlerin petek temizleme konusunda isteklerinizi gerçekleştirmek amacıyla; firmamız sektörde üstün ve profesyonel bir hizmet vermektedir.

petek-temizleme
petek-temizleme

Kombi ve petekler özellikle kış aylarında çok fazla çalıştıkları için çabuk tozlanan ve kirlenen ürünleridir. Bundan dolayı peteklerin düzenli olarak her yıl en az bir kere temizliklerinin ve bakımlarının yapılması gerekmektedir. Firma olarak uzman ekibimiz ve çalışanlarımız ile birlikte talep ettiğiniz takdirde ev, ofis, iş merkezi, hastane ve benzeri mekânlarınızı ziyaret ederek incelemelerde bulunarak titiz ve dikkatli bir biçimde çalışarak petek temizliği işlemini gerçekleştirmekteyiz. Temizleme işleminde kombinizin bakımını yapmaktayız. Filtreleri ve diğer parçaları inceleyip, sökülmesi gereken parçaları elden geçirip, oluşan pislikleri temizlemekteyiz.

Petek temizleme işlemini itina ile yapmaktayız. Ayrı bir husus ise günlük hayatımızda kombinin ısıttığı sıcak su, peteklerde dolaşmaktadır ve devamlı olarak dolaşan su zaman içinde kirlenmekte ve kurum haline gelmektedir. Bu kirler petekleri tıkamaktadır ayrıca gerekli olan ısının ortaya çıkmasını engellemektedir. Bu olay büyük bir miktarda ısı kaybına neden olmaktadır. Bu problem kış aylarında kendini tamamen göstermektedir. Bu konuda profesyonel şekilde durumu tespit eden firmamız çözüm noktasında siz değerli müşterilerimize profesyonel bir hizmet vererek petek temizliğinizi sorunsuz olarak yapmaktadır. Tesisat ve peteklerinize özel bir kimyasal su basarak kir ve pisliklerden arındırmaktayız.

Petek temizliği vaktinin geldiğini haber veren birkaç ipucu vardır. Bunlardan bazılarını sizler için derledik:
*Peteklerinizin üst kısmı sıcak alt kısmı ise soğuksa
*Yüksek ayarda çalıştırdığınız halde dahi ısınma sağlamıyorsa
*Kombinizi sürekli olarak arıza veriyorsa

Bu durumda acilen bir petek temizleme firmasına başvurmanız gerekmektedir. Kaliteli, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmak amacıyla kurulan firmamız bir telefon kadar yakınızda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Müşteri temsilcilerimize başvurarak sorularınızı ve isteklerinizi yönelterek kısa sürede hizmet alabilirsiniz. Cüzi miktarda fiyat tekliflerimiz ile ekonomik açıdan da üstün kalite ve tasarruf ile petek temizlik ve bakımlarının yapılması firmamız tarafından mümkün olmaktadır.

Petek temizliği özellikle ev içerisinde hızlı ve kolay ısınmayı sağlamak için son derece önemlidir. Temizlenmeyen ve bakımları yapılmayan petekler performans kaybına uğrayacak ve bu şekilde daha fazla yakıt tüketimi yaparak maddi olarak da zarara yol açacaktır. Düşük maliyetler ile yaptıracağınız bakım ile zamana yayılacak olan fazla yakıt tüketimini absorbe ederek yakıt tüketiminden de tasarruf edebilirsiniz. Böylece yaptıracağınız bakım adeta fatura miktarındaki düşüş ile kendini gösterecek ve yaptırmış olduğunuz bakımın maliyetini sıfıra indirecek ve daha fazla kâr elde etmenizi sağlayacak. Böylece hem bakımınızı ücretsiz yaptırmış hem de yakıt tüketiminizi azaltmış olacaksınız ve ileriki zamanlarda karşılaşılabilmesi muhtemel olan arızaları da yaptırmış olduğunuz bu bakım dolayısıyla önüne geçmiş olacaksınız ve olası arıza maliyetleriyle de karşılaşmamış olacaksınız. Ürünlerinizi sağlıklı ve uzun ömürlü kullanmak için ritüel bakımlarını yaptırmanız çok önemlidir.

Peteklerin içinde kalan kirli su ve atık malzemeleri özel kimyasallar ile temizleyerek daha kaliteli bir duruma getirmekteyiz. Peteklerinizi basınçlı su ile içerisinde bulunan atıkların dışarı atılmasını sağlamaktayız. Bu şekilde temizlenmeyen petekler içerisinde biriken kirden dolayı aşırı derecede zarar görmektedir. Bu noktada firmamız başvurunuz doğrultusunda ince detaylı olarak petek temizliği işlemini itina ile yapmaktadır. Kurumsal ve bireysel müşterilerimiz için yaptığımız bakım sonrasında daha sağlıklı bir yaşam alanı sunuyor ve memnuniyetinizi en ön planda tutarak her görüş ve önerilerinizi değerlendiriyoruz.

Petek Temizleme Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Günümüzde petek temizliği konusunda doğru olmamakla birlikte doğru olduğuna inanılan birtakım görüşler de mevcuttur. Bunlardan bazıları ise; petek temizliği yoktur, yapılması yanlıştır, petek delinir hatta çürür gibi düşüncelerdir. Bu tür topyekûn düşüncelere kesinlikle ihtimal dahi verilmemesi gerekir. Çünkü bu temizliğin asıl konusu kalorifer tesisatı temizliğidir. Kirlilik ise peteklerde değil tesisatta oluşmaktadır. Kireç, tortu ve çamur özellikle plastik borularda oluşur. Kaldı ki bakır boru sistemleri asla temizlik gerektirmeyen yapıya sahiptir. Bu konuda yaşadığımız profesyonel tecrübelere dayanarak rahatlıkla söyleyebiliriz ki petek daima temizlik ve bakım isteyen hatta yılda en az bir kere, gerektiği durumlarda ise ekstra olarak bakım istemektedirler. Bu temizlik işlemi peteğin kesinlikle daha uzun ömürlü olması için adeta şarttır.

Yaşadığımız zaman içerisinde ve tecrübelerimizle ve müşteri memnuniyetimizle bunları rahatlıkla dile getirebilmekteyiz. Her işin bir prosedür ve yapısı gereği sektörün mutfağındaki bilirkişiler olarak petek temizliği şarttır.
Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı içerisinde bulunan firmamız bünyesinde uzman ve deneyimli ekibiyle çalışmaktadır. Petek temizliği alanında sektörde üstün ve güçlü bir yere sahip olan firmamız işini titizlik içerisinde özen ile yapmaktadır.

Telefon : 0537 737 94 60

Arnavutköy Kombi Servisi Güler Kombi Servisi Kuruluşudur