Tüm kışı az fatura ödeyerek üşümeden geçirmek istiyormusunuz? Arnavutköy Eca Kombi Servis ile kombinizin sizin istediğiniz verimi sunması için sonbaharda bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Yılda en az iki kez yaptırılması gereken bakımlar sayesinde henüz kendisini göstermemiş sorunlar fark edilmektedir. İleride büyük sıkıntılar yaşatacak olan sorunlara hızlıca müdahale eden Arnavutköy eca kombi servis ekibi olarak kombiler için gerekli olan tüm eğitimlere sahip olup, bunları yılların deneyim ve tecrübesi ile birleştirerek çalışmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti bizlerin çalışmalarını olumlu etkilemekte ve kendimizi her daim geliştirerek müşterilerinin yüzünü güldüren maddi ve manevi sorunlar yaşatmayan servis olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Arnavutköy Eca Kombi Servisi

Kombi bakım, kombi arıza, petek temizleme ve diğer tüm kombi hizmetlerinde Arnavutköy eca kombi servis hizmetlerimize seçen müşterilerimize fiyat olarak azımsanamayacak indirimler yapmaktayız. Tüm yıl kombilerine ayırmış oldukları bütçelerin minimum seviyelerde olduğunu gören müşterilerimizi tüm kışı sorunsuz olarak gerçekleştirmek adına ekip ile görüşmekte ve kombilerini tereddütsüz teslim etmektedirler. Fazlası ile tehlikeli olan ve dikkatli kullanım gerektiren doğalgazlarımızda sızıntı olması ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir. Gaz kaçağından şüphelenen ya da önlem almak isteyenlerden gelen çağrılar sonrasında gerekli tüm ekipmanları da alarak adreslere ulaşan ekip zaman kaybetmeden gerekeni yapmaktadırlar. Gaz kaçağının yanı sıra parça bakımları da yapılan kombiler tüm kış sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarını gidermek adına gönül rahatlığı ile kullanılmaktadırlar.

Yenilikleri takip eden, değişimlerle kendisini geliştiren Arnavutköy Eca Kombi Servis olarak hizmet kalitemizden ödün vermeden ekonomik fiyatlara güvenilir ve hızlı hizmet sürdürmeyi amaçlamaktayız. Ekip elemanlarının her birini tüm marka ve model kombilerden anlayacak şekilde eğitimlere tabi tutmakta ve bu sayede yardıma ihtiyacı olan tüm müşterilerimizin de mağdur olmadan işlerinin halledilmesini sağlamaktayız. Aklınıza takılan ufak bir sorudan, oldukça büyük kombi sorununa kadar her sıkıntınızda yanınızda olan servis olarak adımızı daha geniş alana ulaştırıp hizmetlerimizden daha fazla kişinin faydalanması adına çalışmaya devam edeceğiz. Arnavutköy kombi servisi kesin çözümler sunan, müşteri menfaatine çalışan, hizmetleri sırasında hiçbir problem çıkarmayan ve müşterileri ile her daim iletişim halinde olarak sorunları çözen servisinize günün her saatinde ulaşabilmektesiniz.

 

Telefon : 0537 737 94 60