Hakkımızda

Kombi Servisi konusunda beklenenin üstünde hizmet vermek firmamızın en büyük hedefleri arasındadır. Kaliteden ödün vermeyen bir firma olmamızda günümüz şartlarında müşterilerin beklentilerini karşılama konusunda zorlanmamıza olanak sağlamaktadır. Kombi bakım ve arıza konusunda profesyonel olan kadromuz her marka kombi cihazı hakkında yeterli deneyim ve bilgiye sahiptirler. Kombiniz ile ilgili herhangi bir hizmet verirken tekrar bir arıza çıkarıp müşterimize ek bir masraf olmaması sebebiyle tüm parçalar özenle kontrol edilmektedir. Müşteri odaklı çalışmayı bilen, işinde uzman ve pratik çalışanlarımız ile çıktığımız yolda teknolojiye ayak uyduran cihazların her türlü sorumluluğu firmamıza aittir. Şu an bu konumda olmamızın tek sebebi bitmek bilmeyen enerjimiz ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmamızdır.

MİSYONUMUZ
Kalabalık şehirde hizmet veriyor olmamız hizmetimizin süresini ne kadar uzatsa da müşterilerimize yerinde ve zamanında hizmet vermeyi firma olarak başardık. Kombi servisi konusundaki kuruluş amacımızı unutmadan yılların deneyimi ile beraber büyük ve kurumsal bir firma haline geldik. Zamanla müşterilerimizden tam not alarak tavsiye ve tercih edilen firma konumuna ulaştık. Kısa süre içerisinde kombinizin her türlü işlemlerini tamamlayıp sizi soğuk havalarda mağdur etmemeye çalıştık.

VİZYONUMUZ
Firma olarak ideallerimizin arasında zamanla ülkemizdeki tüm şehirlere gerekli kombi servis desteği sunmayı planlıyoruz. Sürekli gelişen teknolojiye daha hâkim çalışanlar ile çalışıp kurumsal kimliğimizi bu sektörde duyurmak istiyoruz. Her zaman iyi hizmet verme garantisi ile çalışan firmamıza gönül rahatlığı ile kombilerinizi emanet etmenizi istiyoruz. 7/24 hizmet verme olanaklarımızı geliştirip sektörde öncü olmak istiyoruz.
Genel olarak kombi servisi hizmetinin içerisine kombi bakım, kombi arıza, petek tamir ve bakımı, doğalgaz tesisatı dahil ederek mükemmel hizmet vermeyiz hedefleyen bir firmayız. Bu işlemlerinde tamamında uzman olan firmamız her geçen gün hedeflediği müşteri kitlesine ulaşmaktadır. Sektörde ilk akla gelen kombi servis firması olmamız da bizi gururlandırmaya yetmektedir. Her zaman iyisi olmayı çalışırken firma kurallarımızı da ihmal etmeyiz. Mesai kavramının firmamızda geçerli olmadığını bilerek günün her saati arayan müşterilerimize aynı kalitede hizmet veririz. Kısacası kombi servisi konusunda firmamızı tercih etmeniz için birçok nedeniz vardır.

kombi-servisii
  • Uzman Kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz
  • Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz
  • Hizmetlerimizde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz
  • Kombi Servisi kaliteli ve güvenilir olmayan servislerden kaçınınız
  • Düzenli bakımı yapılan Kombi daha iyi performans ve daha az yakıt tüketimi sağlar
  • Verdiğimiz sözü yerine getiriyoruz
  • Kaliteli işçilik ve hizmet sunuyoruz
  • En uygun fiyatlarla çalışıyoruz
  • Güvenliğiniz bizim için çok önemli
  • Eğitimli ve donanımlı teknik ekiplere sahibiz
arnavutkoy-kombi-servisi-hakkimizda
icon

7/24 KESİNTİSİZ HİZMET

Kombi Servis, bakım, onarım ve petek temizleme konularında İstanbul Avrupa yakasında 7/24 kesintisiz hizmet sunuyoruz
icon

EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Hem işçilik hemde soruna göre kullanılacak parçaların en uygun fiyat garantisinde olacağını temin ederiz
icon

Gizli Maaliyet Yok

Fiyatlarımız makul olup sorunu gidermek için kullanılacak parça ve işçilik dışında herhangi bir süpriz ücret talep edilmez
icon

TECRÜBE

İstanbul Avrupa bölgesinde 2010 senesinden başlayarak Kombi Bakım Servisi olarak faaliyette olup, siz kıymetli müşterilerimize süratli servis hizmeti sunmaktayız

Kombi Servisi & Petek Temizleme

Acil bir kombi servisine ihtiyacınız varsa 24 saat boyunca bizi arayabilirsiniz

0537 737 9460 veya Mail Gönderin

Arnavutköy Kombi Servisi Güler Kombi Servisi Kuruluşudur