Arnavutköy Petek Temizleme

Arnavutköy Petek Temizleme ile mekanik her cihaz uzun süreli kullanımlarda belirli aşınmalara ve toz birikimlerine maruz kalır. Alanında uzman ekiplerimiz ile Arnavutköy petek temizleme hizmetleri sunan firmamız kombilerinizden daha yüksek verim almak için kaliteli çalışmalar sunmaktadır. Cihazlarınızda kullanım miktarına, suyun niteliğine, sıcaklığına bağlı olarak peteklerde tortulaşma, balçık, kireç ve çamurlaşma oluşabilir. Bu durum peteklerdeki ısınmayı engeller. İyi ısınmama durumu kombi daha fazla enerji harcamasına ve daha yüksek faturalarla karşı karşıya kalmanıza da neden olabilir. Peteklerinizdeki ısı her alanda aynı değil ise peteklerin alt kısımlarında oluşan tortuların bu durumu engellemesi nedeni ile olabilir. Temizlenmeyen petekler bir ileriki aşamada kirliliğin kombilere taşınmasına neden olacaktır.

Tıkanmalar ve kireç gibi olumsuzluklar ise eşanjörde istenilen derecede suyun üretilmesinin de önüne geçer. Bu kirlilik derecesi kombinizin birkaç dakika sonra yüksek dereceye ulaşarak kendini kapatmasına da neden olabilir. Tüm bu olumsuzluklar çok büyük enerji maliyetlerine neden olur. Sonraki aşamalarda ise tamir masrafları oluşturur ve daha da önemlisi ısınma sorunları ortaya çıkarır.  Firmamız nitelikli çalışmalar sunmaktadır. Bu şekilde Arnavutköy petek temizleme hizmetleri  1 ya da 2 saat boyunca sürebilir. Makine yardımı ile boruların içindeki kirlilik tamamen temizleninceye kadar temizleme çalışmalarımız devam etmektedir. Petek temizliği zamanının geldiğini anlayabilmek için peteklerdeki ısınma düzeyini kontrol etmeniz yeterlidir. Alt kısımları soğuk, üst kısımları sıcak olduğunda ortada bir kirlilik durumu olduğu söylenebilir.

Garantili Petek Temizleme

Özellikle kış ayları öncesinde yapılacak olan bakımlar, ısınma ve enerji tasarrufu anlamında bütün kış boyunca avantaj elde etmenizi sağlayacaktır. Cihazlarınızdan elde edeceğiniz verim doğru kullanımlarınız ile orantılıdır. Cihazınızın çalışma durumunu çok iyi bir şekilde gözlemlemeniz gereklidir. Oluşan aksaklıklarda anında profesyonel teknik destek almanız cihazınızın verimin düşmesinin önüne geçecektir. Özellikle bir yıl boyunca  tam gün mesai ile çalışan cihazlarınızın bu çalışma yükünden kurtularak devam etmesi çok önemlidir. Bu alanda Arnavutköy petek temizleme hizmetlerimiz ile kaliteli, özenli ve sonuç odaklı çalışmalar sunmaktayız. Peteklerinizde oluşan ısınma sorunlarının çalışmalarımız sonrasında giderilip giderilmediği kontrol edilmektedir. Bu şekilde sorun tam anlamı ile ortadan kalkana kadar temizlik çalışmaları sürdürülmekte ve müşteri memnuniyeti elde edecek sonuçlarla çalışmalar tamamlanmaktadır.

 

Telefon : 0537 737 94 60