Arnavutköy kombi servisi ; bağımsız ısınma kullanımları ile artık pek çok alanda tercih edilen kombiler, ekonomik bir tercih olmaları itibari ile de avantajlıdır. Cihazlarınızı seçerken kullanım alanlarınıza uygun kapasitelerde modeller seçilmesi ve doğru alanlara montajının yapılarak avantajlı bir ısınma sağlanması söz konusudur. Alanında uzman teknik ekipleri ile Arnavutköy kombi servisi hizmetleri sunan firmamız montajından itibaren sonuç odaklı hizmetler vermektedir. Kombi montajında cihazların özellikle banyo ya da mutfağa yakın olması daha tasarruflu kullanımlar sunabilir. Profesyonel ekiplerimiz gaz kaçakları gibi çok önemli sorunlara meydana vermeden cihazlarınızın montajlarını yapmaktadır. Gerekli eğitimlerden geçen personellerimiz sertifikalı olarak çalışmalarını yürütmektedir.

ARNAVUKÖY KOMBİ SERVİSİ

Montaj hizmetlerinin yanında bir kombinin sorunsuz çalışması için periyodik bakımları firma olarak çok fazla önemsiyoruz. Özellikle kış aylarından önce kombi bakımlarının yapılması sorunsuz bir kış geçirmenizi sağlayacaktır. Her yıl periyodik olarak bakım çalışmalarımızı yaptığımız cihazlar, bir yıllık çalışma yükünden arınmakta ve çok daha az enerji ile yüksek bir verim sağlamaktadır. Biriken kirlerden tamamen kurtulan cihazınızda olası arıza durumları da tek tek kontrol edilmektedir. Bu şekilde çok ileri boyutlarda kombi arızalarının da önüne geçilebilir.

Çalışmalarımız esasında cihazınızın verimli çalışması adına bir sigortası olacak ve çok daha yüksek masrafların altına girmekten alı koyacaktır. Bu alanda Arnavutköy kombi servisi ilk olarak kaloriferin yanma durumunu ve sıcak su durumunu kontrol eder. Sonrasında kombinin tozları, yanma odasındaki brülör, kombi baca fanı, genişleme tankı gibi cihazın A’ dan Z’ ye tüm parçaları tek tek elden geçirilmektedir.

Yapılacak bu kontroller ile çok daha büyük çaplardaki kombi arızalarının da önüne geçebilirsiniz. Bunun yanında Arnavutköy kombi servisi cihazlarınız çalışıp ısı vermiyorsa, patlamalı yanıyorsa, sıcak suyun açılması ile peteklerde çok fazla ısınma ortaya çıkıyorsa kombi servisi hizmetleri sunmaktadır. Alanında uzman olan ekiplerimiz bir çözüm merkezi olarak hizmetler sunmaktadır. Bu da yaşanan mağduriyetlerin çok kısa süreli olmasını sağlamaktadır. Özellikle parça değişimlerinde orijinal yedek parça destekleri verilmektedir. Bu şekilde cihazınızdan sürekli ilk günkü performansı almanız mümkün olacaktır. Cihazınızdan yüksek verim alabilmek için doğru kullanım, profesyonel teknik destek ihtiyacınız olan iki önemli maddedir.

 

Telefon : 0537 737 94 60