Türkiye’nin soğutma ve ısıtma markası olan Baymak, Arnavutköy Baymak Kombi Servisi hizmetimiz sayesinde ısıtma, sıcak su sağlama için evinizin vazgeçilmezi olan kombileriniz hakkında her türlü soruna el atıyoruz. Kombinizde meydana gelen tüm sorunlara ekonomik, kaliteli çözümler üreterek sizlere bu konuda tam destek sağlıyoruz. Türkiye’nin bir numaralı kombi markası olan Baymak kombilerinizde yaşanan tüm aksaklıkları gidermek için profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Üstün Hollanda teknolojisinin en yeni en eşsiz tasarımları ile buluştuğu Baymak kombiler evinizde hem şıklık hem de kaliteli bir ısıtma teknolojisi sunacaktır. Kombinizde yaşanacak her türlü soruna karşı uzman ekibimiz hali hazırda beklemektedir. Yaşanan sorun ne olursa olsun yerinde tamir ve onarım gerçekleştiren çalışanlarımız çok kısa bir süre içerisinde kombinizi ilk günkü gibi çalışır hale getirecektir.

Arnavutköy Baymak Kombi Servisi

Isıtma sistemlerinde yaşanan sorunlar sizlerin mağdur olmasına neden olabileceği gibi zamanında müdahale edilmezse kombinizin ömrünün kısalacağını biliyor muydunuz? Kombinizi kaybetme riski ile karşı karşıya Arnavutköy Baymak kombi servisi hizmetimiz aracılığı ile kombinize bakım yaptırabilirsiniz. Yılda 2 defaya mahsus yaptırmış olduğunuz bakım sayesinde, artık kombinizden daha çok verim alabilecek ve daha az enerji tüketmesini sağlayabileceksiniz. Kombiniz ilk günlü çalışma performansı göstererek, yüksek doğalgaz faturalarından sizleri kurtaracaktır. Kombinizde fark edebildiğiniz sorunları ötelemeden ve geç kalmadan servisimize bildirdiğiniz takdirde en az zararla kombinizi tamir ettirebilirsiniz. Peteklerin yeteri kadar ısıtma sağlamaması, kombinizin su akıtması ve en önemlisi de kombinizin rahatsızlık verici yüksek sesler ile çalışması kombinizde meydana gelen arza hakkında sizlere verilen birkaç işarettir.

Kombinizde yaşanan aksaklıkları fark ettiğinizde hiç beklemeden Arnavutköy Kombi Servisi için iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz. Kombinizde yaşanan aksaklıklar arasında suyu geç ısıtma problemi gibi bir sorun varsa hiç beklemeden bize ulaşmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu sorun zamanlar büyüyecek ve artık sıcak su beklerken litrelerce su israfına neden olacaktır. Hem su faturanız hem de doğalgaz faturanıza yansıyacak bu durum, Arnavutköy Baymak Kombi Servisi hizmetlerine ödeyeceğiniz ücretlendirmeden çok daha fazla olarak bütçenizi etkileyecektir.

 

Telefon : 0537 737 94 60