Arnavutköy Alarko Kombi Servisi

Arnavutköy Alarko Kombi Servisi ; kışın gelmesiyle birlikte kombilerin de bakım zamanı gelmektedir. Yaz boyunca sadece sıcak su ihtiyacını karşılayan kombiler, kışın ısınmamızı da sağlayacağı için kış periyoduna girerken bakım yapılması ısınma kalitesi açısından faydalı olacaktır. Ayrıca boş kiralık dairelerde uzun süre kullanılmamış durumda olan kombilerin çalıştırılmadan önce bakım yapılması gerekmektedir. Kombilerde oluşabilecek bir arıza günlük hayatınızı olumsuz etkilemekte ve bir an önce çözüme kavuşturulmalıdır. Kombilerinizin bakım ve arıza işlerinde Arnavutköy Alarko Kombi Servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışıyla hareket etmekteyiz.

Arnavutköy Kombi Servis ekibimiz tecrübeli ve güler yüzlü personellerden oluşmaktadır. Arıza ve bakım için bize ulaşmanız durumunda, en yakın ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz. Teknik servis personelimiz arızalı olan kombinizi inceledikten sonra arıza konusunda sizleri bilgilendirmekte ve onayınızı müteakip kombinizin tamirini gerçekleştirmektedir. Kombinizde değişmesi gereken parçalar var ise bunların fabrikadan orijinal parçaları temin edilir. Teknik personellerimiz sizlere gereksiz maliyet çıkartmamakta ve arızanın çözümü için gereken itinayı göstermektedir. Değiştirdiğimiz parçalara yedek parça garantisi altındadır. Herhangi bir sorun yaşanması halinde servisimizi tekrar arayabilir değiştirilen parçadan yaşanan sıkıntılarda, yeni parça ve servis ücreti ödemezsiniz. Müşterilerimize Arnavutköy Alarko Kombi Servisi olarak güven duyacakları hizmet sunmaktayız. Ödediğiniz ücretin karşılığını sonuna kadar alabileceğiniz servisimiz ile sıcak bir kış sizleri beklemektedir.

Arnavutköy Alarko Kombi Servisi ile Kombi ve klimalarınızın bakımını düzenli olarak yaptırmanız her açıdan katkı sağlayacaktır. Çünkü bakım sırasında ileride büyük sıkıntılara sebebiyet verebilecek küçük arızalar fark edilebilmektedir. Buda siz değerli müşterilerimizi yüksek maliyetli onarım ücretlerinden kurtaracaktır. Kombi bakımında cihazınızın tüm parçaları kontrol edilmekte, elektrik, su ve gaz bağlantıları gözden geçirilmektedir. Cihazınızın içi temizlenmektedir. Bakım sayesinde cihazınız düşük performansta verimli çalışacak ve bu da size yakıt tasarrufu sağlayacaktır. Yaptığımız hizmetlerde müşterilerimizden olumlu geri dönüşler almakta ve bu güvene layık olmaya çalışmaktayız. Kombi ve klimalarınızın tamiri ve bakımı için Arnavutköy Alarko Kombi Servisi olarak İstanbul Arnavutköy ve civarında 7/24 hizmet sunmakta, talebiniz üzerine en kısa sürede adresinize ulaşıp gerekenleri yapmaktayız.

 

Telefon : 0537 737 94 60