Arnavutköy Protherm Kombi Servisi

Arnavutköy Protherm Kombi Servisi kombi kullanımı ülkemizin birçok şehrinde yaygın olarak kullanılan bir cihazdır. Çevre dostu olması da birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Arnavutköy Protherm kombi servisi alanında ekonomik hizmetler sunan firmamız kombi bakım ve tamir konusunda tüm mağduriyetinizi giderebilecek ekipmanlara sahiptir. Firmamız ile irtibata geçtiğiniz takdirde gerek arıza gerek bakım konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Arıza durumunda firmamızın talimatlarına uyarak acil müdahale edilmesi gereken noktayı kapatıp firmamızın gelmesini bekleyebilirsiniz. Firmamız için mesai kavramı kesinlikle yoktur. Firmamızı ihtiyaç duyduğunuz her an arayıp destek talep edebilirsiniz. Özellikle kombi arızalarının ciddi hasarlara yol açtığı bilinen bir gerçektir. Günün hangi saati olursa olsun firmamızı arayarak yardım isteyebilirsiniz. Ekiplerimiz kısa süre içerisinde bulunduğunuz noktaya gelerek mağduriyetinizi giderecektir.

Kombi servislerimizde hizmet veren çalışanlarımızın tamamı gerekli eğitimlerini tamamlamış her konuda bilgili insanlardır. Arnavutköy kombi servisi sektöründe hizmet verirken kusursuz olmayı hedefleriz. Bu nedenle de çalışanlarımızdan araçlarımıza kadar her ayrıntı özenle tercih edilmektedir. Araçlarımızın tamamı bakım ve tamirat için gerekli donanımlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ekipmanlarımızın tamamı da birinci sınıf kalitededir. Özellikle arıza sebebiyle parça değişimi yapılırken müşterimizden onay almamız önemlidir. Bazı parçaların fiyatları diğerlerine göre yüksek olacağından dolayı müşterilerimizin zor durumda kalmasını firma olarak istemeyiz. Parçaların tamamı fabrika çıkışlı kombilerin orijinal parçalarıdır. İlerde bir parça değişimi yapılsa dahi kombinizin çalışmasında herhangi bir değişiklik söz konusu olamaz.

Firmamızda her türlü kombi markasının hizmeti mevcuttur. Son teknoloji ile üretilen kombiler hakkında dahi gerekli bilgilere kısa süre içerisinde çalışanlarımız bilgi sahibi olmaktadır. . Arnavutköy Protherm kombi servisi konusunda uzman olan firmamız özellikle kombi bakımını alışkanlık haline getirmeyen kullanıcılarına özel kampanyalar düzenlemektedir. Böylelikle kombi bakımı konusunda alışkanlık daha ekonomik fiyatlar ile müşteriye kazandırılmaktadır. Firmamız için en önemli konu hizmet sonrası mutlu olan müşterilerdir. Çalışanlarımıza her türlü taleplerinizi iletmeniz yeterlidir. Alınan talep ve istekler doğrultusunda her geçen gün mükemmel hizmeti sunmaya çalışan firmamız her zaman hizmet vermek için hazırdır. Kombinizi firmamıza gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

 

Telefon : 0537 737 94 60